Новини » Події 9 вересня, 2019, 18:34
«Потрібен час на лікування»: У військовому госпіталі розповіли про стан здоров’я звільнених моряків
Зустріч українських політв'язнів в аеропорту «Бориспіль». Фото president.gov.ua
Зустріч українських політв'язнів в аеропорту «Бориспіль». Фото president.gov.ua

Стан здоров’я моряків, що повернулися до України з російського полону, задовільний, проте кожному потрібен час на лікування та обстеження.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Наразі військові моряки оглянуті в складі консиліумів лікарів, їм проведено необхідне обстеження, призначено поетапне лікування. Медичне забезпечення – здійснюється у повному обсязі, харчування – у відповідності до призначених дієт, залежно від характеру їхнього захворювання»– розповів генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук.

Зазначається, що військовослужбовцям надають допомогу психологи та військовий капелан.

Моряки проходять обстеження у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

Казмірчук відзначив, що стан здоров’я українських моряків задовільний, але кожному потрібен час на лікування та обстеження.

Крім того, військовий госпіталь перевели на посилений режим роботи, весь особовий склад центру надає допомогу звільненим морякам, додатково створено резерв ліжко-місць.

Нагадаємо, в лікарні «Феофанія» перебувають 8 звільнених українців, які 7 вересня повернулися на батьківщину з російського полону.

Читайте більше новин на тему: полонені моряки

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 08:04 :09