Новини » Події Читать эту новость на русском

Особі, яка брала участь в організації «виборів» в окупованому Криму, повідомлено про підозру

Вибори в тимчасово окупованому Криму. Фото EPA-EFE

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру особі, яка брала участь в організації і проведенні «референдуму» та «виборів» на території тимчасово окупованого півострова.

Про це повідомила Прокуратура АР Крим.

«Так звані вибори, які вчора, 8 вересня, незаконно відбулися на території тимчасово окупованого півострову порушують норми законодавства, не визнаються в Україні та світі. На даний час організатору та його заступниці повідомлено про підозру. Найближчим часом обвинувальний акт відносно голови «Избирательной комиссии Республики Крым» буде скерований до суду в порядку спеціального досудового розслідування» – зазначив прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

Проведення вказаних незаконних виборів забезпечувала в тому числі громадянка України, яка у березні 2014 року увійшла до складу незаконно утвореної «Избирательной комиссии Республики Крым», де брала участь у підготовці та проведенні незаконного «референдуму», усвідомлюючи незаконність окупації півострову та спроби країни-агресора її легітимізувати за рахунок таких виборів.

Відтак, 9 вересня 2019 року, прокуратурою АР Крим та ГУ СБУ в АР Крим вказаній особі повідомилено про підозру у вчиненні державної зради, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади.

Нагадаємо, учора, 8 вересня 2019 року, на території тимчасово окупованого півострову незаконно проведено вибори депутатів до окупаційного «Государственного совета Республики Крым» і «местных советов». МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку з проведенням Російською Федерацією 8 вересня 2019 року на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь так званих «місцевих виборів» до незаконних інституцій, утворених російською окупаційною адміністрацією.

 

Loading...