Новини » Світ 9 вересня, 2019, 17:09
​"Газпром" прокоментував перспективи російсько-українських газових відносин
kremlin.ru
kremlin.ru

Голова правління публічного акціонерного товариства «Газпром» Олексій Міллер назвав купівлю Україною газу із Росії першочерговим питанням.

Про це він заявив під час розмови із Володимиром Путіним, передає пресслужба президента Росії.

Як зазначається, глава енергетичної компанії інформував Президента про поточну роботу, під час підготовки до осінньо-зимового сезону. Окрему увагу було приділено взаємодії «Газпрому» з українськими та європейськими споживачами російського газу.

"Ми бачимо, що наші європейські партнери ведуть закачування дуже високими темпами, це ж намагаються робити і наші українські колеги", - повідомив Міллер.

Високі обсяги закачування газу в підземні сховища він пояснив тим, 31 грудня поточного року закінчується договір на транзит через територію України. 

"Питання транзитного договору є надзвичайно важливим, але все-таки першочергове питання - чи буде Україна купуватиме російський газ за прямим контрактом. Оскільки відповідь на це питання - це відповідь також на питання, які газотранспортні потужності з російської сторони "Газпром" повинен гарантувати для подачі газу в сторону України", - сказав очільник "Газпрому".

Нагадаємо, «Газпром» вніс на рахунок Високого суду правосуддя Англії та Уельсу 345 млн доларів забезпечувальних платежів у рамках спору з «Нафтогазом» у Стокгольмському арбітражі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 09:43 :57