Новини » Світ Читать эту новость на русском

Через страйк пілотів British Airways буде скасовано 850 рейсів

British Airways . Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Пілоти British Airways у понеділок, 9 вересня, розпочинають безпрецедентний 48-годинний страйк. Понад 850 рейсів британського перевізника будуть скасовані у понеділок і вівторок. Страйк може порушити плани тисяч подорожуючих.

Третім днем страйку стане 27 вересня, – передає DW.

Асоціація пілотів британських авіаліній (BALPA) заявила, що авіакомпанія має ділитися своїми прибутками з пілотами. Ті мали миритися зі значними скороченнями зарплат, коли BA переживала економічно скрутні часи. Нині, коли компанія прибуткова, вона має відповідно підвищити заробітну платню своїм пілотам, наголошують у профспілці.

«Страйк коштуватиме компанії значно більше, аніж інвестиція заради того, щоб урегулювати питання», – заявив генеральний секретар BALPA Браян Страттон, закликавши сторони повернутися за стіл перемовин задля врегулювання суперечки.

British Airways у свою чергу зазначає, що їхня пропозиція щодо зарплати справедлива, а акція пілотів – невиправдана. Речник авіаперевізника також висловив готовність до перемовин з профспілкою.

За підрахунками BALPA, дводенна акція коштуватиме перевізнику 44,5 мільйона євро на день. Наслідки страйку пілотів відчуватимуться ще кілька днів. Британське видання The Guardianпише, що страйк порушить плани понад 145 тисяч пасажирів. Зранку у понеділок у British Airways заявили, що змушені були в цей день скасувати майже усі свої внутрішні рейси.

Нагадаємо, раніше повідомляли, якщо керівництво авіакомпанії British Airways не погодиться з вимогами пілотів щодо підвищення заробітної плати, то у вересні пілоти три дні не виходитимуть на роботу.Пілоти британського авіаперевізника British Airways оголосили проведення страйків у вересні. Згідно з оприлюдненим у п’ятницю, 23 серпня, повідомленням Асоціації пілотів британських авіаліній (BALPA), акції протесту заплановані на 9,10 і 27 вересня.

Loading...