Новини » Курйози 9 вересня, 2019, 18:39
​Британка вийшла заміж за дерево і хоче змінити своє прізвище
ZIK
ZIK

34-річна британка уклала шлюб із деревом та хоче змінити навіть своє прізвище, щоб таким чином привернути увагу до акції проти будівництва дороги у місцевості.

Про це повідомляє Mirror

Згідно з повідомленням, Кейт Каннінгем взяла участь у шлюбній церемонії із найстаршим деревом в парку Rimrose Valley у Лізерленді, Велика Британія. 

У такий спосіб вона вирішила підвищити обізнаність людей щодо кампанії проти будівництва об'їзної дороги. 

Кейт розповіла журналістам, що в неї був навіть дівич-вечір напередодні церемонії. А на саме весілля жінка одягнула символічний одяг оливкового кольору. 

ZIK
ZIK

Як зазначає сама активістка, її рідні загалом підтримали такий крок. Батько Кейт допомагав організувати церемонію, а хлопець навіть зробив реквізит.  Трохи збентеженим таким кроком своєї мами був старший син жінки, але згодом він все зрозумів та взяв участь у дійстві. 

Місцеві мешканці також долучилися до незвичної шлюбної церемонії. Вони також проводять агітацію, щоб заблокувати новий тримильний об'їзд через долину Римроуз, що повинен зменшити затори у порту міста Ліверпуль.

"Я хочу, щоб люди брали участь у кампанії та ставили питання про знищення наших зелених просторів. Є багато місцевих людей, які навіть не знають про те, що відбувається. Плани зруйнувати бульдозерами це прекрасне місце для ще однієї  дороги не мають сенсу, і є нападом на наше здоров'я. У нашому регіоні вже занадто багато забруднення, і ми відчайдушно потребуємо рішення, яке вирішить це питання, а не зробить ще гірше", - заявила Кейт Каннінгем. 

Нагадаємо, у Британії 30-річний чоловік місяць освідчувався своїй дівчині, а вона цього не помітила. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 02:20 :54