Новини » Світ 8 вересня, 2019, 1:41
Ураган «Доріан» рухається в бік Канади

За даними Національного центру ураганів, «Доріан» трохи ослаб, але очікується, що він досягне Канади – Нової Шотландії і Ньюфаундленду «з ураганними вітрами» в суботу. «Доріан» рухається з максимально стійкими вітрами зі швидкістю 140 км на годину.

Однак, перш ніж обрушитися на Канаду, «Доріан» в суботу вдень продовжив рух через територію Массачусетса, а потім штату Мен, повідомляє Голос Америки.

Зазначається, що «Доріан» досяг мису Хаттерас, Північна Кароліна, в п’ятницю вранці після того, як з урагану 1-ї категорії він став тропічним штормом і перетворився у торнадо, супроводжуваний повенями в прибережних районах Північної та Південної Кароліни.

Після виходу на сушу «Доріан» почав зворотний рух в Атлантичний океан і продовжив шлях уздовж східного узбережжя США.

За словами губернатора Північної Кароліни Роя Купера, «суттєве занепокоєння викликають стан сотень людей, що потрапили в пастку на острові Окракок» на смузі «Зовнішні мілини».

Стів Харріс, який був на Окракок протягом більшої частини останніх 19 років, сказав: «На наших очах вода досягла рівня шести футів за лічені хвилини».

Перед тим, як дістатися до узбережжя США, «Доріан» спустошив Багамські острови, де зараз тисячі людей беруть участь в роботах по ліквідації наслідків надзвичайно потужного урагану 5-ї категорії.

Міжнародні пошуково-рятувальні команди шукають тих, хто вижив після удару стихії.

На сьогоднішні число загиблих на Багамах складає 43 людини, але, як очікується, воно значно зросте.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-25 12:33 :09