Український фільм отримав нагороду Венеційського міжнародного кінофестивалю

Фото: Держкіно

За результатами голосування журі 76-го Венеційського міжнародного кінофестивалю в офіційній конкурсній програмі «Горизонти» переміг повнометражний художній фільм Валентина Васяновича «Атлантида».

«Горизонти» є другою за значущістю програмою Венеційського кінофестивалю і проводиться паралельно з головним конкурсом, повідомляє пресслужба Держкіно. 

Зазначається, що до участі у цій секції відбирають художні та документальні фільми, які представляють нові тенденції у розвитку світового кінематографа.

За перемогу у цій програмі змагалися цьогоріч 19 повнометражних фільмів.

«Атлантида» – це фільм про майбутню перемогу у війні з Росією. Фільм про судоми, перед остаточною руйнацією міфу індустріального Донбасу: на рівні промислового ландшафту, і насамперед – у людському вимірі.

Валентин Васянович працював над стрічкою як автор сценарію, режисер, оператор та співпродюсер. Продюсерами стрічки є також Ія Мислицька та Володимир Яценко.

Нагадаємо, сотні протестувальників вийшли на червону доріжку фестивалю в останній день, щоб вимагати кліматичних дій та заборони в'їзду круїзних суден в місто.

Loading...