У ДФС назвали кількість оштрафованих «євробляхерів»

Фото УНІАН

З 22 серпня, коли почали діяти нові штрафні санкції за порушення при переміщенні нерозмитнених транспортних засобів, вже складено більш як 200 протоколів.

Про це повідомляє DT з посиланням на дані Державної фіскальної служби.

Як зазначається, ДФС фіксує правопорушення, передбачені ч.3 ст.470 (перевищення встановленого ст.95 Митного кодексу терміну доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення, митних або інших документів на ці товари більш ніж на десять діб – ред.) і 481 (перевищення терміну тимчасового ввезення товарів на митну територію України або терміну тимчасового вивезення товарів за межі митної території України більш ніж на десять діб – ред.) митного кодексу.

«Згідно з базою даних ДФС за ознаками зазначених правопорушень з 22 серпня 2019 року по 4 вересня 2019 року складено 243 протоколи про порушення митних правил», – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що санкції зазначених правопорушень не змінилися (ч.3 ст.470 Митного кодексу України – 8500 грн, ч.3 ст.481 Митного кодексу України – штраф 17 тисяч грн).

При цьому змінився порядок провадження у справах про порушення митних правил – після складання протоколу про порушення митних правил здійснюються процесуальні дії, виноситься постанова у справах про порушення митних правил.

«Адміністративна відповідальність за ознаками злочинів, передбачених частинами п’ятою та шостою статті 470 Митного кодексу України та частинами п’ятою та шостою статті 481 Митного кодексу України, може наступати в залежності від перевищення термінів транзитного переміщення автомобілів і тимчасового ввезення (більш ніж 20 діб і більш ніж 30 діб)», – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, з 22 серпня почали діяти нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів.

Читайте більше новин на тему: євробляхи

Loading...