Новини » Політика 8 вересня, 2019, 20:26
​Литва, Латвія та Грузія не визнали "вибори" в окупованому Криму

Влада Литви, Латвії та Грузії заявили, що не визнають результати проведення "місцевих виборів" в окупованому Росією Криму та Севастополі.

Відповідні заяви зробили міністерства закордонних справ країн. 

Так очільник МЗС Литви Лінас Лінкявічюс написав у своєму Twitter: "Литва не визнає сьогоднішні "вибори" в Криму та Севастополі, незаконно анексованими Росією. Ми підтверджуємо непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, засуджуємо окупацію Криму Росією та постійне порушення міжнародного права".

Його латвійський колега Едгарс Ринкевич також зазначив, що офіційна Рига не визнає легітимними результати "виборів".

"Латвія не визнає місцеві вибори, що проходять сьогодні в Криму та Севастополі, незаконно окупованими та анексованими Росією, я підтверджую нашу постійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України", - йдеться у його дописі.

Також до противників незаконних виборів на Кримському півострові приєдналася Грузія.

"Грузія підтримує суверенітет та територіальну цілісність України та не визнає так званих "місцевих виборів" в Криму та Севастополі, незаконно окупованих Росією", - йдеться у заяві МЗС Грузії.

Нагадаємо, у Росії 8 вересня, в єдиний день голосування, проходять вибори в 79 суб’єктах. Прямим голосуванням оберуть 16 глав регіонів, включаючи губернатора Санкт-Петербурга. Також 8 вересня главу республіки вибере парламент Інгушетії. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:57 :18