live

Денис Казанський: Свідчення Цемаха могли б тільки підтвердити те, що і так очевидно

Денис Казанський
Денис Казанський Журналіст, блогер. Є головним редактором видання "Четверта влада".
Володимир Цемах. Фото radiosvoboda.org
загрузка...
загрузка...

У Захода і без Цемаха достатньо доказів і приводів для того, щоб далі тиснути на Росію і карати її новими санкціями. Що по "Боїнгу", що по інших справах. Тож якщо "Боїнг" Путіну пробачать, то вже точно не через окремо взятого бойовика.

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Денис Казанський.

Наші повернулися. Ура!

Намагався завчасно нічого не писати про обмін полоненими - експертів вистачало і без мене. Але в цілому вважаю, що зроблено велику справу, і якщо заради цього довелося б віддати Росії полоненого Цемаха, то слід було піти на цей крок.

Для всієї світової громадськості і для всіх нормальних людей з самого першого дня було очевидно, хто саме збив "Боїнг". Це стало ясно в перші ж хвилини після трагедії, коли росіяни радісно похвалилися знищенням літака, помилково прийнявши його за український транспортник. А потім панічно кинулись видаляти ці сюжети. Надалі з'явилися численні свідчення, фото, відео, записи перехоплених переговорів. Було встановлено номер "Бука", дані екіпажу, шлях, яким його вивозили в Росію.

Свідчення Цемаха могли б тільки підтвердити те, що і так очевидно. До того ж, захоплений в полон він був кілька місяців тому, і за цей час усі охочі вже мали час з ним попрацювати.

Не потрібно обманювати себе. У Захода і без Цемаха достатньо доказів і приводів для того, щоб далі тиснути на Росію і карати її новими санкціями. Що по "Боїнгу", що по інших справах. Інша річ, що немає особливого бажання це робити. Але тут вже й десять Цемахів не допоможуть. Тож, якщо "Боїнг" там вирішать все ж Путіну пробачити, то вже точно не через окремо взятого бойовика.

Сьогодні чудовий день. Дуже радий за наших.

Денис Казанський

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...