Бекіров: Для того, щоб повернути Крим, потрібно прийняти закон про кримськотатарську автономію

Едем Бекіров

Звільнений політв’язень, кримський татарин Едем Бекіров вважає, що першим кроком до звільнення Криму від окупантів має стати прийняття закону про кримськотатарську національно-територіальну автономію.

Про це він сказав в ефірі ток-шоу «Міст | Kopur» на телеканалі ATR.

«Ви сьогодні засуджуєте: Зеленський так зробив, так зробив. Ця команда молода. Їм усім до 40 років, але вони сьогодні сповнені рішучості провести реформи в цій державі. Не просто слова, обіцянки – вони починають перші кроки. На сьогоднішній день, щоб розпочати перший процес повернення Криму до складу України, я думаю, нам треба повернутися, коли при панові Порошенкові хотіли змінити 10 пункт Конституції. Чому його знову підняти? Адже рішення про кримськотатарську автономну республіку – це один з перших кроків до вирішення звільнення Криму. І кримські люди чекають цього. Нас обдурили чотири роки тому. Але я не думаю, що ця команда нас обдурить. Я вірю їй. Вони тільки 100 днів працювали – давайте дамо їм ще час», – сказав Бекіров.

Він підкреслив, що, можливо, взаємний процес звільнення полонених і не був рівноцінним, але ці люди сьогодні точно зрозуміли, що Україна бореться за них усіма можливими способами.

«Хочу сказати з приводу полонених. Нехай це був, може бути, нерівноцінний обмін полоненими, але ці люди повернулися до своїх родин. Ці люди сьогодні набули впевненості, що є Україна, яка за них бореться. Будь-якими шляхами шукає варіанти звільнити своїх військовополонених», – додав Бекіров.

Нагадаємо, режисер Олег Сенцов, журналіст Роман Сущенко, Павло Гриб та ще 32 українці повернулися в Україну.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

Loading...