live

Президент України прибув в аеропорт «Бориспіль»

ZIK
загрузка...
загрузка...

Президент України Володимир Зеленський прибув в аеропорт «Бориспіль».

Трансляцію веде телеканал ZIK.

У ці хвилини очільник держави заходить на територію терміналу аеропорту, де, нагадаємо, очікують прибуття з РФ літака, на облавку якого перебувають 35 українців, котрих утримували у Росії.

На місці перебувають й інші високопосадовці, зокрема, керівник Офісу Президента України Андрій Богдан.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу ZIK триває спеціальний марафон у зв'язку із початком великого обміну полоненими між Україною та Росією. За онлайн-трансляцією на телеканалі ZIK можна стежити тут.

Як повідомляли, зранку 7 вересня стало відомо, що три великі пасажирські автобуси виїхали з території слідчого ізолятора «Лефортово» в Москві у супроводі автомобілів ФСБ і ДПС. Згодом керівник групи адвокатів Микола Полозов підтвердив, що заарештовані українські моряки покинули СІЗО «Лефортово» в Москві.

ЗМІ повідомили, що до офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вранці 7 вересня з’їжджаються родичі утримуваних в Росії громадян України. Як зазначається, на місці вже присутні дочка і сестра Олега Сенцова, родичі Євгена Панова й Олексія Сизоновича.

Віце-президент Європейського інституту омбудсмена, перший український омбудсмен Ніна Карпачова підтвердила, що в Україну повертаються 24 військових моряки і 11 помилуваних українців, серед яких – Олег Сенцов.

Loading...
Loading...
Loading...