Новини » Київ Читать эту новость на русском

З 1 листопада «Київпастранс» звільнить всіх кондукторів

test.ednist.info/

КП «Київпастранс» звільнить всіх кондукторів через перехід на автоматизовану систему оплати проїзду, яка запрацює з 1 листопада, внаслідок чого понад одна тисяча осіб втратять роботу.

Про це повідомили у пресслужбі компанії у відповідь на запит видання «КиевВласть».

Згідно з повідомленням, наказ про скорочення всіх посад контролерів-касирів датовано 15 серпня 2019 року. Відповідно, посади кондукторів у фактичній кількості 1088 осіб (за штатним розкладом мало б бути 1767 осіб) скорочуються з 1 листопада 2019 року.

У КП зазначають, що не всі, хто наразі працюють на посадах кондукторів, покинуть підприємство. Їм, нібито, запропоновано інші вакантні посади на підприємстві, зокрема, контролерів, стверджують у «Київпастрансі».

Зазначається, що поступове скорочення посад кондукторів відбувалося щонайменше останні три роки. Так, станом на початок 2017 року за фактом у "Київпастрансі" працювало 1257 кондукторів (за штатом 1873 осіб), на початок 2018 року - 1123 (за штатом 1847 осіб), а на 1 липня поточного року - вже 1088 (за штатом 1767 осіб).

ZIK
ZIK

Нагадаємо, з 31 жовтня Київ переходить на Е-квиток. Наразі придбати його можна на станціях київського метрополітену («Хрещатик», «Театральна», «Майдан Незалежності», «Академмістечко», «Лісова», «Арсенальна», «Теремки», «Видубичі», «Сирець» та «Почайна»), в Особистому кабінеті киянина, у мобільному додатку KyivSmartCity, у терміналах самообслуговування Ibox, EasyPay, 2click, KyivPayBot у Телеграм та Facebook або KyivMetroBot у Телеграм та Facebook.

Loading...