Все з точки національних інтересів: Секретар РНБО прокоментував позицію влади щодо «Мотор Січі»

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк прокоментував позицію влади щодо оборонної компанії «Мотор Січ» і обговорення цього питання із радником президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джоном Болтоном.

«Так, дійсно, ми це обговорювали… Я теж згоден, що Україна... Ну, позиція Джона Болтона, що Україна має дотримуватися своїх інтересів. І саме з такої точки зору ми і формуємо свою позицію», – сказав Данилюк Радіо Свобода.

На запитання про ймовірний продаж акцій «Мотор Січі» компанії з Китаю, Олександр Данилюк відповів: «Все з точки національних інтересів».

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон прибув до України з візитом раніше, 27 серпня. У Києві він провів зустріч із секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Данилюком. Під час неї, за офіційними повідомленнями, сторони обговорили питання співпраці у безпековій і промисловій галузях, зокрема, «захист промисловості від ризиків недобросовісної економічної поведінки Китаю».

Нагадаємо, The Wall Street Journal повідомила, що США хочуть заблокувати придбання запорізького підприємства «Мотор Січ» китайськими компаніями. 

У Білому домі вважають, що Пекіну важлива купівля заводу, оскільки це суттєво підвищить оборонну міць країни.

Щоб завадити цьому помічник президента США з національної безпеки Джон Болтон приїде до Києва.

 

 

 

Loading...