Новини » Світ 6 вересня, 2019, 3:55
Цифри будуть більші: На Багамах кількість жертв зросла до 30
Фото: gismeteo
Фото: gismeteo

Влада Багамських островів заявила, що у спустошених від урагану «Доріан» районах країни рятувальники виявили тридцять загиблих. Сотні мешканців вважаються такими, що зникли безвісти.

Очікується, що кількість жертв значно зросте, повідомляє CNN.

«Сотні осіб вважаються такими, що зникли безвісти», – заявив Майкл Холмс   міністр туризму країни.

«Громадськість повинна готуватися до великої кількісті загиблих та немислимі людські страждання», – додав міністр охорони здоров’я країни, доктор Дуейн Сендс.

За його словами, цифри будуть набагато більші за тридцять. І це лише питання часу 

Разом з тим, у Береговій охороні США заявили, що вони станом на четвер врятували 201 жителя. Рятувальники зосередилися на північних островах Багам, туди були ввідправлені невеликі літаки та вертольоти, щоб дістатися до тих, хто міг вижити.

«Нашим пріоритетним завданням є евакуація поранених та допомога уряду Багамських островів відновити інфраструктуру, щоб вона була безпечною», – заявив капітан Джеймс Пассареллі.

Рятувальники з Лос-Анджелеса та Ферфакса, штат Вірджинія, також допомагають  постраждалим на островах, повідомляє Агентство США з міжнародного розвитку.

Нагадаємо, Багамські острови звернулися до Європейського Союзу з проханням надати гуманітарну допомогу потерпілим від урагану «Доріан».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 20:25 :46