Стартував Другий конкурс дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець»

5 вересня розпочався Другий конкурс дитячого художнього репортажу «Юний Самовидець» пам’яті Степана Чубенка – 16-річного школяра із Краматорська, вбитого бойовиками «ДНР» у 2014 році в Донецьку за проукраїнську позицію.

Цього року тема конкурсу – «Поза рамками». Хто ми і які рамки нас обмежують? Як живуть люди, які не вписуються у суспільні рамки? Ті, кого вважають інакшими. З чим їм доводиться стикатися і як боротися? Якими ми стаємо, коли намагаємося чи вже виходимо поза рамки школи, поза очікування батьків чи друзів? На що ми здатні поза цими рамками і як нас це змінює?, – повідомляє ЛітАкцент.

До розгляду приймають раніше не публіковані художні репортажі українською мовою. Обсяг репортажу – до 20 000 знаків. Автори – учні від 1 до 11 класу. Надсилати роботи можна до 15.02.2020, попередньо заповнивши анкету.

Журі конкурсу: Marichka Paplauskaite – cпівзасновниця The Ukrainians, головна редакторка Reporters., авторка збірки репортажів «Бог дивовижних людей та інших грішників»; Сталина Чубенко – вчителька, філолог, мати Степана Чубенка; Ярослава Тимощук – репортажистка, редакторка The Ukrainians Storytelling Studio

Кураторки конкурсу: Betti Goncharova (Єлизавета Гончарова) – репортажистка журналу «Український тиждень», авторка книги репортажів «Десь поруч війна» та «(Не)Воля» (вийде друком у вересні 2019), переможниця IV «Самовидця»; Гаяне Авакян – журналістка, менторка Агенції розвитку локальних медіа Або, переможниця VI «Самовидця»

Нагороди: І місце – 1 000 грн. ІІ місце – 700 грн. ІІІ місце – 500 грн.Троє переможців будуть нагороджені під час оголошення результатів конкурсу у Києві та запрошені на Книжковий Арсенал. Десятка кращих репортажів можуть бути опубліковані організаторами – Видавництво «Темпора».

Нагадаємо, МОН оголосило конкурс, завдяки якому 20 українських шкіл, закладів позашкілля та профосвіти отримають сучасні медіастудії.

Loading...