Новини » Політика 6 вересня, 2019, 11:25
Порошенко знову не прийшов на допит у ДБР
Петро Порошенко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Петро Порошенко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

П'ятий президент України Петро Порошенко знов не з'явився на допит у Державне бюро розслідувань. Адвокат колишнього президента Ігор Головань пояснив причину, чому його підзахисний не прийшов і у якій справі його викликали.

Про це він розповів під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал ZIK.

«Я порахував, що повістка датована третім числом, а виклик на шосте, то триденний термін порушується. Я думаю, якщо у ДБР власна математика і власне розуміння строків, то вони пояснять і ми подивимося, що вони думали, коли оформлювали таку повістку. Тому продовжуючи участь у цих веселих заходах, я з’явився, офіційно подав документ, де описав, що повістка оформлена з порушенням строків. Відповідно до закону це є поважною причиною неявки і звісно ж потурати беззаконню це неправильно і ми цього не будемо робити», - повідомив адвокат.

Також Головань розповів, що мова мала йти про втручання у діяльність судових органів.

«Як я зрозумів, мова сьогодні мала йти про втручання у діяльність судових органів. Це здається 376 стаття Кримінального кодексу, пов’язана із заявою суддів. Я думаю найбільш відомого нашого суду Окружного адміністративного, здається Келеберди, Качура і третього забув. Пов’язано це, начебто, з прийняттям рішення, що стосувалося «Приватбанку». Здається це рішення було 18 квітня. Але абсурдність ситуації полягає в тому, стаття Кримінального кодексу говорить про втручання в діяльність судових органів з метою перешкодити виконанню службових обов’язків або змусити прийняти неправосудне рішення, а там мова йде, що було скликано РНБО. В той же день. Тобто ні вплинути, ні перешкодити було неможливо в принципі», - зауважив він.

Нагадаємо, 3 вересня Порошенко не з’явився на допит в ДБР. Замість нього прийшов адвокат і пояснив відсутність свого підзахисного.  

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 12:26 :14