live

Партіям відшкодують понад 467 млн грн за передвиборчу агітацію, - ЦВК

ЦВК

Центральна виборча комісія підрахувала, скільки грошей треба відшкодувати партіям за передвиборчу агітації на виборах народних депутатів України.

Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

"Затверджено обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за бюджетною програмою 6731110 "Відшкодування витрат політичним партіям, повʼязаних із фінансуванням їх передвиборної агітації на виборах народних депутатів України" до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 467 млн 327,7 тис. грн", - говориться в повідомленні.

Окрім того зазначається, що ЦВК затвердила обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за програмою "Проведення виборів народних депутатів України" до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 95 млн 522 тис. грн.

Також комісія затвердила обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 2 млрд 238 млн 76 тис. грн.

Як зазначається, затверджено також обсяг видатків для включення до бюджетного запиту за бюджетною програмою "Функціонування Державного реєстру виборців" до проєкту Державного бюджету України на 2020 рік у сумі 44 млн 265,1 тис. грн.

Як повідомлялось, третього червня Центральна виборча комісія затвердила розподіл коштів державного бюджету, виділених на проведення позачергових виборів до Верховної ради.Loading...
Loading...
Loading...