Новини » Світ 6 вересня, 2019, 16:58
Опозиційні партії не підтримали заклик Джонсона щодо дострокових виборів
Британський прем'єр Борис Джонсон
Британський прем'єр Борис Джонсон

Британські опозиційні партії заявили в п'ятницю, що не підтримають заклик прем'єр-міністра Бориса Джонсона до проведення дострокових виборів, коли це питання буде винесене на голосування в понеділок.

Про це повідомляє АР NEWS.

Згідно з повідомленням, сторони міркували, чи варто погоджуватися з планом Джонсона провести вибори в середині жовтня, які можуть бути ініційовані тільки в тому разі, якщо дві третини законодавців на це погодяться.

Опоненти Джонсона не хочуть схвалювати вибори, якщо не буде гарантій того, що він не виведе країну з ЄС 31 жовтня без угоди.

Після обговорень у п'ятницю опозиційні парламентарі заявили, що не будуть підтримувати вибори, поки уряд не попросить ЄС відкласти Brexit. Джонсон сказав у четвер, що він "швидше помре в канаві", ніж зробить це.

Депутати заявили, що в понеділок вони або проголосують проти пропозиції Джонсона, або утримаються.

«Я не вірю, що прем'єр-міністр виконує свій обов'язок», - сказала Ліз Савілл Робертс, лідер парламенту уельської партії Plaid Cymru.

Вона сказала, що законодавці повинні були сидіти в парламенті в кінці жовтня, а не на передвиборній кампанії, щоб гарантувати, що Британія не вийде з ЄС. Це робить вибори до листопада малоймовірними.

Нагадаємо, раніше палата громад Великої Британії у першому читанні заборонила Джонсону «жорсткий» Brexit.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 18:41 :48