Новини » Київ 6 вересня, 2019, 16:07
Форум YES відбудеться 12-14 вересня у Києві
<nbsp;>

У Києві 12-14 вересня відбудеться 16-та щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES), в рамках заходу пройдуть Форум регіональних державних службовців і Форум молодих лідерів.

Про це повідомляє пресслужба форуму.

«Понад 100 представників місцевих органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад та громадських активістів, а також понад 100 студентів і молодих лідерів з усіх регіонів України візьмуть участь у Форумі регіональних державних службовців та Форумі молодих лідерів під час 16-ї щорічної зустрічі YES, яка відбудеться у Києві з 12 до 14 вересня», - йдеться у повідомленні.

Ялтинська Європейська Стратегія (YES) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України в глобальному контексті. YES сприяє розвитку нових ідей, налагоджує зв’язки України з міжнародними партнерами та підтримує сили, що виступають за зміни в Україні, розбудовує мережі тих, хто підтримує нову Україну по всьому світі.

YES була започаткована у 2004 році, коли Віктор Пінчук запросив близько 30 європейських лідерів для обговорення майбутнього України та ЄС в рамках першої Щорічної зустрічі. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 01:54 :10