Зеленський призначив президентські стипендії молодим письменникам та митцям

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський призначив стипендії молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Текст указу №661/2019 оприлюднено пресслужбою президента. 

"Відповідно до Указу Президента України від 23 січня 2018 року № 13 «Про стипендії Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва» постановляю призначити стипендії Президента України молодим письменникам і митцям у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва", - йдеться в документі. 

Зокрема, Зеленський призначив стипендії 30 молодим письменників,  83 молодим митців у сфері музичного мистецтва, 14 – у сфері театрального мистецтва, 45 –  у сфері образотворчого мистецтва, 13  –  у сфері хореографічного мистецтва, 13  –  у сфері естрадно-циркового мистецтва, а також 24 молодим митцям, які розвивають кіномистецтво. 

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський призначив президентські стипендії для видатних спортсменів та тренерів України з олімпійських видів спорту. 

Loading...