Новини » Події 5 вересня, 2019, 5:31
З харчовим отруєнням до лікарні потрапили люди в трьох областях України
<nbsp;>

Учора, 4 вересня, до ДСНС надійшла інформація, що з підозрою на харчове отруєння було госпіталізовано 11 осіб до Новояворівської ЦРЛ на Львівщині, 16 осіб до Любешівської ЦРЛ на Волині, 12 осіб до Черкаської інфекційної лікарні.

Про це повідомляє ДСНС.

Згідно з повідомленням ДСНС, 4 вересня до ДСНС надійшла інформація, що протягом 3 та 4 вересня до Новояворівської ЦРЛ з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 11 осіб (з них 1 дитина), які 31 серпня святкували весілля в ресторані «Фазенда» у с. Наконечне Яворівського району. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

У ДСНС повідомляють, що протягом 2 та 3 вересня до Любешівської ЦРЛ на Волині з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 16 осіб (з них 2 дитини), які 31 серпня відвідували кафе «Олеся» у с. Залізниця Любешівського району.

В період з 2 по 4 вересня до Черкаської інфекційної лікарні з підозрою на харчове отруєння госпіталізовано 12 осіб (з них 5 дітей), які вживали напівфабрикати придбані у магазині «Делікат плюс» м. Черкаси.

Нагадаємо, 3 вересня в лікарню Одеси з підозрою на харчове отруєння було госпіталізовано 30 осіб (з них 5 дітей), які вживали шаурму. Зараз у лікарні залишаються 18 осіб.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 10:52 :11