У Тернополі посилили заходи безпеки після замаху на ректора місцевого університету

Очільник Тернополя Сергій Надал доручив виконавчим органам влади вжити додаткових заходів безпеки у зв’язку із загрозою вчинення терористичних або диверсійних актів, враховуючи оперативну інформацію від правоохоронних органів.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

Згідно з повідомленням, над посиленими заходами першочергово працюватимуть виконавчі органи, які координують діяльність освітніх, медичних, культурних, молодіжних закладів та установ, підприємств житлово-комунальної сфери. У найближчий час керівникам відповідних підприємств, установ, організацій (організаторів заходів) буде доведено до неухильного виконання Пам’ятку першочергових дій у разі виявлення невідомих предметів.

«Також звертаємося до тернополян, не чіпати, не пересувати, не розкривати невідомі, підозрілі та вибухонебезпечні предмети, а при виявленні таких предметів або залишених без нагляду транспортних засобів,  прохання невідкладно інформувати правоохоронні органи», - додали у міськраді.

Нагадаємо, вчора вранці на подвір’ї ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого у селі Петриків пролунав вибух, внаслідок чого чоловік та його дружина зазнали поранень.

Loading...