Новини » Політика 5 вересня, 2019, 11:26
Шуфрич закликав Нацраду ухвалити об’єктивне, справедливе рішення щодо журналістів
Нестор Шуфрич. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Нестор Шуфрич. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Народний депутат фракції «Опозиційна платформа – За життя», голова парламентського комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич закликав Цацраду, яка розглядає сьогодні питання, пов’язані з перевірками телеканалів і можливим позбавленням ліцензії, увалити виважене, об’єктивне і головне – справедливе рішення щодо журналістів телеканалів.

Про це Нестор Шуфрич сказав під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал ZIK.

«Це рішення вважатиметься вмотивованим з багатьох аспектів. Але я знаю, що більшість у Нацраді – професійні журналісти і це буде рішення проти них. Це буде рішення за те, що вони залишаться без роботи, а їх родини – без можливості утримувати своїх дітей. Я прошу вас діяти виважено, відповідально, можливо, відкидаючи політичну кон’юнктуру, можливо, протидіючи певному тиску, пов’язаному із розслідуваннями щодо тендерів Нацради. станьте над цим, станьте на кілька секунд знову журналістами і станьте на їхню сторону і ухваліть рішення, виходячи із цього», – сказав Нестор Шуфрич.

Він додав: «Ви можете уявити, що зараз на вас дивиться увесь «журналістський цех», усі все розуміють. Ухваліть, будь ласка, виважене об’єктивне і головне – справедливе рішення щодо журналістів».

Нагадаємо, директор телеканалу «NewsОne» Юрій Будяк під час засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо розгляду результатів перевірки каналу звинуватив Сергія Костинського у маніпуляціях.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 22-23 липня провела позапланову виїзну перевірку телеканалу NewsОne. 

Телеканал NewsOnе стверджував, що член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський висловив звинувачення на його адресу всупереч закону.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 16:58 :58