СБУ проводить обшуки на аглофабриці «АрселорМіттал Кривий Ріг»

АрселорМіттал Кривий Ріг. Фото facebook.com/ArcelorMittalUA

Служба безпеки України проводить обшуки на агломераційній фабриці гірничо-металургійному комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг» на Дніпропетровщині.

Про це повідомила пресслужба підприємства.

Згідно з повідомленням, сьогодні вранці СБУ спільно з представниками обласної екологічної інспекції прийшли з перевірками та розпочали заміри на стаціонарних джерелах викидів.

Окрім цього, на підприємство прибули представники Державної інспекції ядерного регулювання України з метою позачергової та позапланової інспекційної перевірки на новій машині безперервного лиття заготовок. Проте керівництво комбінату відмовило інспекторам через те, що ті не надали письмовий дозвіл Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки.

За словами представників підприємства, позапланова перевірка вже була проведена 24 липня, а також, аналогічні дії проводились представниками СБУ під час попереднього обшуку 20-21 липня. Тоді результати перевірки не виявили небезпеки для міста чи працівників комбінату.

До того ж, зазначеного письмового дозволу недостатньо для юридичних підстав для подібних перевірок.

Нагадаємо, раніше на заводі «АрселорМіттал Кривий Ріг Службою безпеки України вже проводились обшуки.

Тоді СБУ обвинувачувала менеджмент підприємства у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала.

Згодом тодішній виконувач обов’язків голови СБУ Баканов заявив, що його відомству вдалося локалізувати потенційну загрозу поширення радіації у Кривому Розі

Loading...