Новини » Політика 5 вересня, 2019, 0:12
МЗС України просить владу Німеччини заборонити німецькій компанії працювати в Керчі

Міністерство закордонних справ України звернулося до посольства України в Німеччині і консульства в Мюнхені з проханням вжити заходів «для припинення діяльності німецької компанії» в анексованому Росією Криму.

Зокрема, Міністерством доручено посольству України в ФРН та Генеральному консульству України в Мюнхені вжити політико-дипломатичних заходів із метою припинення незаконної діяльності німецької компанії на території тимчасово окупованого півострова, повідомляє Крим. реалії.

Йдеться про компанію «Баварський дім», яка займатиметься реконструкцією Мітридатських сходів у Керчі. За інформацією з відкритих джерел, співзасновником підприємства виступає резидент Німеччини.

Як повідомили у так званому Мінкульті Криму, компанія почне реконструкцію сходів «найближчим часом». Об'єкт повинен бути зданий на 1 вересня 2020 року.

Попередня спроба відреставрувати сходи, за словами російського глави Криму Сергія Аксьонова, закінчилася кримінальною справою, оскільки роботи проводилися з порушеннями.

Після того, як були виявлені порушення в проведенні реставрації, які виконувала компанія-підрядник «Меандр», було схвалене рішення змінити підрядну організацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 06:39 :33