Національна рада ухвалила рішення щодо каналу "NewsOne"

Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення звертатиметься до суду задля вирішення питання з телеканалом "NewsОne".

Про це заявила перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк під час засідання щодо каналу "NewsОne".

"Ми заслухали всі думки, обговорили їх між собою, врахували багато речей. Питання справді дуже складне і потребує зважених рішень. Все, що було в нашій компетенції, ми застосували, щоб ухвалити рішення", - заначила вона. 

Також заступниця повідомила, що під час засідання заслухали представника ліцензіатів та їхні аргументи, тому було переформульовано , зокрема, перший пункт. 

"Визнати розпалювання національної  расової чи релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, які були поширені в ефірі ТОВ "Новини24" у період з 6.06 по 8.07, а також – порушення абзаців 3 та 4 ч. 2 ст.6 Закону України "Про телебачення та радіомовлення", ч.1 ст.28 Закону України "Про інформацію та факт неусунення ліцензіатом порушень законодавства".

Другий пункт: "Звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії на мовлення ТОВ "Новини24".

Водночас вона наголосила, що "Національна рада в жодному разі не закриває канал, не забирає ліцензію, ми звертаємось до суду. щоб він ухвалив своє рішення. Це означає, що канал сьогодні не припиняє мовлення, ніхто не втрачає роботу, він працює, поки суд не розгляне цього питання рішення. За рішення було проголосовано одноголосно".

Нагадаємо, директор телеканалу "NewsОne" Юрій Будяк під час засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо розгляду результатів перевірки каналу звинуватив Сергія Костинського у маніпуляціях.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 22-23 липня провела позапланову виїзну перевірку телеканалу "NewsОne". 

Телеканал "NewsOnе" стверджував, що член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський висловив звинувачення на його адресу всупереч закону. 

Loading...