Для легалізації медичного канабісу закон не потрібен, – Супрун

Колишня виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що для легалізації медичного канабісу не потрібен спеціальний закон.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, для легалізації буде достатньо, щоб Кабінет міністрів схвалив перенесення канабісу з категорії заборонених речовин у категорію речовин з обмеженим обігом.

Супрун зазначила, що думка нинішнього міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької про необхідність законопроєкту помилкова. 

«Постановою пропонується внести зміни до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. Канабіс та його похідні буде перенесено з переліку речовин, обіг яких заборонено, до переліку тих, обіг яких обмежено. Це означає, що виробництво та розповсюдження ліків з канабісу стануть можливими в України. Але вони будуть суворо контролюватися. Проєкт постанови має всі необхідні погодження, зокрема схвалений на Урядовому комітеті. Але на останньому засіданні Уряду Гройсмана був заблокований через зауваження від МВС України (які раніше також погодили цей акт)», – написала Супрун.

Раніше Супрун звинуватила Авакова у відсутності медичного канабісу в Україні

Loading...