Новини » Курйози 5 вересня, 2019, 22:29
У ​Британії чоловік місяць освідчувався своїй дівчині, а вона цього не помітила
ZIK
ZIK

30-річний британець освідчувався своїй коханій багато разів, але вона жодного разу цього не помітила.

Про це Еді Окоро написав на свої сторінці у Facebook. 

Як виявилося, Еді захотів у незвичний спосіб освідчитися своїй коханій  Келлі Рід. Він вирішив зробити якомога більше фото зі своєю дівчиною та обручкою, але кохана не повинна була бачити коштовність. 

Протягом місяця британець робив фото з обручкою та Келлі, коли дівчина спала, гуляла, ходила за покупками, куховарила, засмагала та займалася іншими справами. 

"Ідея полягала в тому, щоб зробити якомога більше фотографій, у більш сміливих сценаріях, поки я не знайшов ідеального моменту запропонувати, або поки мене не спіймають, в який момент я б зробив пропозицію!" – пояснив Еді. 

Також він зазначив: "Ті, хто пройшов через це, знають, як хочеться розказати про своє кохання так, щоб це стало відображенням вас і вашої пари. Деякі планують флешмоб, ховають обручку в їжу або навіть замовляють цілу вивіску із заповітним запитанням. Але це не мій варіант, тому що "Еді не планує" ... Я – імпровізатор". 

Згодом британець виклав фото, на якому видно, що каблучка знайшла своє місце на безіменному пальці Келлі. 

Нагадаємо, поліція виявила у готелі на окраїні Парижа коштовності вартістю 1,6 млн євро, викрадені з паризького ювелірного магазину злодійкою, яка прикинулася принцесою з ОАЕ. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 02:03 :48