Новини » Економіка 5 вересня, 2019, 20:04
Абромавичус розпочав розслідування останніх наказів Букіна
ZIK
ZIK

Генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус доручив провести розслідування щодо підписання екс-генеральним директором наказу про зміну статуту державної компанії «Укрспецекспорт».

Про це повідомили в »Укроборонпромі».

За словами Абромавичуса, на даний момент ситуація на підприємствах-спецекспортерах під повним контролем концерну. 

«Я вже дав доручення провести службове розслідування щодо обставин підготовки та прийняття змін до статуту та відповідності дій посадових осіб концерну, які впровадили ці зміни, вимогам чинного законодавства», – заявив він.

І додав, що у разі встановлення протиправних чи незаконних дій, концерн буде звертатися в правоохоронні органи.

Окрім того, Айварас Абромавичус ініціював службове розслідування обставин появи в пресі документів, що стосуються зовнішньоекономічного контракту ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», які ймовірно можуть містити інформацію з обмеженим доступом та комерційну таємницю. 

Для цього в концерні створена спеціальна комісія з числа працівників Департаменту безпеки, Департаменту юридичної підтримки та правової експертизи.

«Інформація стосувалась одного з контрактів на постачання військової техніки, але сама суть контракту була спотворена і представлена у негативному світлі. Подібні інформаційні диверсії призводять до дискредитації концерну і його учасників, а це напряму впливає на репутацію наших спецекспортерів, які й так працюють в умовах шаленої конкуренції, в першу чергу, з компаніями країни агресора», – вважає Абромавичус.

Нагадаємо, журналістами «Бігус.інфо» оприлюднено інформацію про те, що за кілька тижнів до свого звільнення з посади гендиректора ДК «Укроборонпром» Павло Букін встиг підписати наказ про затвердження нового статуту ДК «Укрспецекспорт».

Основна його ідея – максимально розширити повноваження керівництва «Укрспецекспорту» і практично вивести компанію з-під контролю державного концерну. 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 21:00 :30