live

Тренер «Карпат» Роман Санжар: У мене присутній азарт, я в очікуванні нового виклику

Новий головний тренер львівських «Карпат» Роман Санжар / fckarpaty.com

Учора, 3 вересня, на заміській базі львівських «Карпат» у Брюховичах команді було представлено новий тренерський штаб. Очолив «зелено-білих левів» 40-річний Роман Санжар.

Про перші враження від знайомства з командою та очікування від роботи у Львові Роман Миколайович розповів у інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати».

– Для мене велика честь стати головним тренером «Карпат», – каже Санжар. – Це клуб, який має численну армію вболівальників. Це клуб з великою історією і серйозними амбіціями. Тут є все необхідне для того, щоб команда прогресувала. Тренерський штаб має ідеальні умови для роботи та для досягнення серйозних завдань.

– Ви практично рік не працювали. Скучили за роботою?

– Безумовно, скучив. Присутній азарт, я в очікуванні нового виклику. Уже провів перше тренування. Можна навіть сказати, що було присутнє хвилювання. Я задоволений роботою хлопців, їхнім ставленням до процесу. Думаю, що наша спільна робота принесе хороший результат.

– Ви насичено проводили цю творчу відпустку: приділили увагу сім’ї, їздили на тренерські курси... Чи встигли відпочити від роботи?

– Знаєте, я не можу сказати, що дуже сильно втомився від роботи. Коли триває чемпіонат, у команди насичений графік і все це супроводжується емоціями, то певне нашарування присутнє. Однак навіть у цей момент я не втомився від роботи. Провів час вдома, із сім’єю, з сином. Він займається у футбольній школі в Києві. Я мав достатньо часу для того, щоб дати йому чимало підказок. Трохи відпочив і відчув, що мене тягне до улюбленої справи. Крім того, я не забував про роботу, їздив на курси, подивився на тренувальний процес у різних командах. Намагався спілкуватися з колегами, слідкував за УПЛ, Першою лігою, аналізував тренерські ідеї. Словом, намагався бути в тонусі.

– З «Карпатами» ви вперше зустрілися ще у 2002, коли протистояли львів’янам у якості футболіста «Кривбаса». Згодом ви неодноразово зустрічалися з «левами» вже у статусі тренера. Які спогади про ці поєдинки?

– У Львові завжди було важко грати. Як правило, тут були непоступливі суперники і матчі завжди були непрості.

– В одному з інтерв’ю вам запропонували обрати найкращих гравців Прем’єр-ліги і тоді ви назвали кількох футболістів «Карпат». Тепер матимете нагоду попрацювати з ними. Чи задоволені загалом кадровим потенціалом команди?

– На сьогоднішньому тренуванні не було наших «збірників». Команда будується, вона суттєво змінилася, якщо брати до уваги минулий рік. Минулорічні «Карпати» володіли потужним кадровим потенціалом, було чимало креативних і сильних виконавців. «Карпати» перебудовуються, триває процес побудови абсолютно нової команди. Однак я бачу потенціал і перспективних хлопців. Як на мене, команда ще повноцінно не сформована. Це тільки перший етап розвитку.

– У вашому тренерському житті була лише одна команда, очевидно, вас можна назвати консерватором. Ви готові до виходу із зони комфорту?

– Моє рішення є цілком свідомим. Мене не лякає це, я впевнений у своїх діях, у своїх помічниках і карпатівському колективі. Впевнений, що мені вдасться пройти достойний шлях з «Карпатами». Для мене не важливо просто очолити «Карпати». Має значення інша річ – хочу, щоб моє ім’я асоціювалося у Львові з позитивними моментами і перемогами. Хочу подарувати радість вболівальникам.

– Ви згадали про своїх помічників – чи можна сказати, що ваш тренерський штаб вже повноцінно сформований?

– На даний момент у мене два асистенти: Олексій Змієвський та тренер воротарів Станіслав Тищенко. Поки розпочнемо роботу в такому форматі, однак цілком ймовірно, що в подальшому тренерський штаб буде розширено.

– Ви не готували цих футболістів на передсезонних зборах, до того ж «леви» наразі перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Готові до випробувань, які чекають на «Карпати»?

– Однозначно буде важко. Проте немає команд, де легко працювати. Я відчуваю в собі сили, бачу відмінні можливості футболістів. Вірю, що «Карпати» у найближчому майбутньому тішитимуть вболівальників хорошою атакувальною грою.

 

 

 

Loading...