Новини » Світ 4 вересня, 2019, 7:25
США і Китай не змогли домовитися, коли пройдуть торговельні переговори
<nbsp;>

Китайські та американські чиновники не змогли домовитись про те, коли саме відбудеться запланована на вересень зустріч лідерів США та Китаю.

Спроби домовитися відбуваються на тлі відмови Вашингтона затримати введення торгівельних тарифів проти Китаю, повідомляє Bloomberg.

З обох сторін спостерігається недовіра, переговорники не можуть досягти домовленостей про базові умови переговорів щодо торгової угоди. Тож наразі дата візиту офіційних осіб Китаю у Вашингтон ще не призначена.

Хоча джерела Bloomberg уточнюють, що це необов’язково означає те, що зустріч взагалі не відбудеться. Спроби налагодити діалог триватимуть.

Раніше, президент США Дональд Трамп попередив Китай, що якщо американо-китайську торговельну угоду буде укладено після його переобрання на президентську посаду в 2020 році, то умови договору будуть значно жорсткіші, ніж передбачається зараз.

«Подумайте, що трапиться з Китаєм, коли я виграю. Операція буде значно жорсткіша! Разом з тим впаде мережа постачальників, і (китайський, –  ред.) бізнес, робочі місця і гроші випаруються», – написав американський лідер.

Нагадаємо, на саміті G 7 в Біарріці Трамп заявив, що китайські чиновники зробили два «дуже-дуже хороших дзвінки» і що Пекін хотів «укласти угоду».

Вважаючи, що його тиск повернув китайців до столу переговорів, він додав: «Вони дуже сильно впираються, але розуміють, що це потрібно робити».

США намагаються змусити Пекін реформувати свою торговельну практику, стверджуючи, що американські фірми стикаються з нерівномірними умовами, пов’язаними з такими питаннями, як крадіжка інтелектуальної власності.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 17:56 :43