Кримчан закликають не брати участь у незаконних виборах на території тимчасово окупованого Криму

У неділю, 8 вересня, на території тимчасово окупованого Криму мають відбутись вибори депутатів до так званого «Государственного совета Республики Крым». Прокуратура Автономної республіки Крим закликає кримчан не брати участь у незаконних виборах на території тимчасово окупованого півострова, а також інформувати правоохоронні органи Автономної Республіки Крим про усі відомі факти організації та проведення незаконних виборів.

Про це повідомляють на сайті прокуратури Автономної республіки Крим.

У повідомленні йдеться, що проведення вказаного незаконного голосування забезпечує голова «Избирательной комиссии Республики Крым», який 16 березня 2014 року забезпечив проведення і незаконного «загальнокримського референдуму», яким вище керівництво Російської Федерації намагається легітимізувати захоплення українского півострова. Наразі, в рамках кримінального провадження голові «Избирательной комиссии Республики Крым» повідомлено про підозру у вчиненні державної зради, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та вчинення дій, спрямованих на захоплення державної влади, також вказану особу оголошено у розшук.

«Разом з тим, суд задовольнив клопотання прокуратури АР Крим та надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно голови «избирательной комиссии», який ухиляється від кримінальної відповідальності. Таким чином, суд надав згоду на притягнення підозрюваного до кримінальної відповідальності (in absentia), тобто за його фактичної відсутності», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, прокуратура Автономної Республіки Крим, яка зараз перебуває в Києві, ідентифікувала вже понад тисячу осіб, підозрюваних в участі в так званій «самообороні» Криму.

Loading...