Новини » Політика 2 вересня, 2019, 21:23
Зеленський говорить, що не хоче теплої ванни, перебуваючи у теплій ванні, – Пілецька
ZIK
ZIK

Володимиру Зеленському подобається перебувати у своїй «теплій ванні», він почувається більш впевнено. Нинішній президент, як і його попередники, намагається опиратись на близьких та лояльних людей, забувши власні заяви про те, що в політиці не може бути кумів чи друзів.

Таку думку в ефірі проекту «Правила життя» на телеканалі ZIK висловила політологиня Юлія Пілецька.

Коментуючи фільм «100 днів президента Володимира Зеленського», який вийшов замість традиційної прес-конференції глави держави, експертка наголосила: президент активно говорить, що не хоче «теплої ванни», перебуваючи якраз у цій «теплій ванні».

«Справді, йому це подобається. Навіть почувається більш впевнено», – зауважила Пілецька.

Вона зазначила: про потребу для нього «теплої ванни» свідчить те, що навколо Зеленського досі не сформувалась команда менеджерів, а, як і за попередників – оточення президента.

«Президент Зеленський, як і його попередники при владі, намагається спертись на людей, які близькі до нього, добре йому знайомі, лояльні. Він вже забув, або ж не склалось з тим, що говорив: в політиці немає бути кумів чи друзів. Всі вони є, бо становлять собою групу підтримки і коло довіри президента. Він побачив, що шапка Мономаха – річ достатньо важка, потрібно все ж заручитись підтримкою друзів», – підкреслила Юлія Пілецька.

Як повідомлялось, у вівторок, 27 серпня, завершились перші 100 днів роботи Президента України Володимира Зеленського.  

У зв’язку із цим Володимир Зеленський записав фільм-інтерв’ю, у якому запитання ставить актор, що знімався із ним разом у серіалі «Слуга народу», Станіслав Боклан.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 23:10 :50