Новини » Курйози 3 вересня, 2019, 12:08
З бібліотеки католицької школи в Теннессі прибрали «Гаррі Поттера» через злих духів
<nbsp;>

Католицька школа в американському місті Нешвілл, штат Теннессі, прибрала серію книг про “Гаррі Поттера” зі своєї бібліотеки. Місцевий пастор вирішив, що з їх допомогою читачі можуть закликати злих духів.

Про це повідомляє Tennessean.

Згідно з повідомленням, пастор католицької школи ім. Св. Едварда Ден Ріхіл, проконсультувався з «екзорцистами з США і Риму». На що ті порекомендували прибрати книги Джоан Роулінг про «хлопчика, який вижив» з бібліотеки.

«У цих книгах магія зображується як зі злою, так і з доброї сторони. Такого не може бути, це хитра брехня. Використовувані в книгах прокляття і заклинання - справжні. Це означає, що прочитавши їх людина ризикує закликати злих духів», - зазначив Ден Ріхіл.

Ребекка Хеммел, керівник шкіл католицької єпархії в Нешвілі, сказала, що у католицької церкви немає офіційної позиції з приводу «Гаррі Поттера». Тому в цій ситуації останнє слово залишиться за пастором: «Кожен священик має право приймати подібні рішення для своєї школи».

Нагадаємо, раніше у польському Гданську біля одного з костелів католицькі священники спалили низку «магічних» предметів і книг, зокрема про Гаррі Поттера, бо вони суперечать християнському вченню.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 02:11 :50