Новини » Політика 3 вересня, 2019, 18:55
В Європарламенті розкрили причину гібридної війни РФ проти України

Депутат Європейського парламенту Андрюс Кубілюс вважає, що нинішнє керівництво Кремля за будь-яку ціну намагається не допустити, щоб Україна стала успішною державою.

Про це він заявив під час представлення доповіді в Європарламенті «Витоки від Суркова – внутрішня кухня гібридної війни Росії проти України», передає Укрінформ

Кубілюс зазначив, що російський президент Володимир Путін інвестує в те, щоб Україна не стала успішною країною, якою вона може стати лише за умови інтеграції до Європейського Союзу.

«Всі ці «нові території» (Крим і окуповані райони Донбасу – ред.) є важливими для нього, але головна мета – не дозволити Україні стати успішною країною. І це ставить питання вже перед нами, як допомогти Україні стати успішною? Єдиний інструмент, який Захід мав після «холодної війни» і має зараз, – це інтеграція. Тож, коли президент Макрон говорить, що Росія є європейською країною, – я погоджуюсь з цим. Але вона може дійсно бути європейською країною, коли Україна стане успішною. Адже це буде приклад для російського народу», – додав політик.

Росія продовжує агресію проти України та не проявляє ніякого бажання налагоджувати стосунки з Києвом та країнами Європи. Раніше, Путін заявив, що Росія займеться розробкою ракет середньої і меншої дальності

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 13:42 :36