Новини » Львів Читать эту новость на русском

Школа журналістики на Погулянці 15 вересня запрошує на день відкритих дверей

Школа журналістики, що працює у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини на Погулянці у Львові, запрошує 15 вересня на день відкритих дверей талановитих молодих людей від 14 років, які мають бажання пізнати основи журналістської майстерності.

Про це повідомляють організатори.

Основна спеціалізація школи – новини та висвітлення поточних суспільно важливих подій для різних типів медіа. На заняттях учні дізнаються про жанри та стандарти журналістики, правила комунікації та стилістики в онлайні, що таке блоги, соціальні мережі в журналістиці, тенденції розвитку нових медіа.

Учні навчатимуться писати новини, статті, брати інтерв’ю, робити цікаві репортажі. Після закінчення Школи випускники отримують свідоцтво, яке є документом про освіту державного зразка.

При Школі журналістики працює також психологічний клуб «Пізнай себе»для підлітків і дорослих. На початку свого існування психологічний клуб працював тільки з молоддю віком від 13 до 18 років, а тепер відкривається нова група для дорослих від 18 до 35 років. У програмі клубу передбачені робота в групі, майстер-класи.

Навчання у Школі безкоштовне.

Школа журналістики працює за адресою: вул. А. Вахнянина, 29, 3-й поверх, каб. 305. Запис за співбесідою. тел. 275-05-00, тел. моб. 0982517269, 0631233938.

 

Loading...