Новини » Економіка 3 вересня, 2019, 8:38
Кабмін перейменував чотири міністерства та створив два нових
Верховна Рада. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Верховна Рада. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Кабінет міністрів ухвалив постанову від 2 вересня 2019 р. № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади», згідно з якою перейменовано чотири міністерства та створено два нові.

Відповідна постанова опублікована на Урядовому порталі.

У постанові йдеться про те, що з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади та відповідно до пунктів 9 і 91 статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України постановляє:

перейменувати:

  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на Міністерство розвитку громад та територій України;
  • Міністерство економічного розвитку і торгівлі на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
  • Міністерство екології та природних ресурсів на Міністерство енергетики та захисту довкілля України;
  • Міністерство у справах ветеранів на Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Цією постановою уряд реорганізовує міністерство аграрної політики та продовольства шляхом приєднання до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства; міністерство енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання до Міністерства енергетики та захисту довкілля; міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Кабмін постановляє утворити Міністерство культури, молоді та спорту України, реорганізувавши шляхом перетворення Міністерство інформаційної політики та поклавши на утворений центральний орган виконавчої влади завдання та функції Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.

Постановою ліквідовується міністерство культури і Міністерство молоді та спорту та утворюється міністерство цифрової трансформації України, реорганізувавши Державне агентство з питань електронного урядування шляхом перетворення.

Нагадаємо, з 2 вересня Кабінет Міністрів України буде проводити засідання в оновленому форматі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 08:20 :48