Новини » Політика 3 вересня, 2019, 17:49
100 днів президентства Зеленського: від демократії до узурпації влади
Представники ОПЗЖ. Фото з відкритих джерел
Представники ОПЗЖ. Фото з відкритих джерел

Судячи з останніх дій і заяв президента Зеленського, нинішня влада стала на шлях диктатури і авторитаризму.

Про це йдеться у заяві «Опозиційної платформи - За життя».

Ручна монокоаліція у ВР - народні обранці, які у більшості своїй не мають найменшого поняття про державний устрій і законотворчість, але дружно створюють законодавчий спам, дозволяє президенту узурпувати владу в країні. Очевидними стали наміри президента Зеленського позбавити парламент реальних повноважень, отримати можливість руками підконтрольних силовиків тиску на депутатів, продовжити мовну дискримінацію, підпорядкувати собі де-юре незалежні від президента антикорупційні органи – НАБУ, САП, ДБР. По суті, в країні відкривається новий сезон політично мотивованих переслідувань, тиску на незалежні ЗМІ, залякування позбавленням ліцензій телеканали. Фактично сьогодні можна говорити про проведення президентом Зеленським та його підлеглими конституційного перевороту - отримання ним без обмежень всіх владних повноважень.

У постановочному рекламному фільмі на телеканалі «1+1», так званому інтерв'ю президента, щодо нашої партії були висунуті безпідставні звинувачення, приправлені прямими погрозами.

Зе-влада чудово розуміє, що єдиною реальною опозицією для неї є партія «Опозиційна платформа — За життя», тому щодо нашої політичної сили запущений маховик репресій. Для цього найближчим часом готується прес-конференція голови СБУ – повна подоба прес-конференції, яка СБУ Грицака за замовленням Порошенка вже проводила для того, щоб перешкодити справі встановлення миру, нормалізації україно-російських відносин і звільнення утримуваних осіб.

Підконтрольні президенту силовики намагаються розправитися і з непідконтрольними їм об'єктивними інформаційними телеканалами, розуміючи, який вплив вони мають на суспільство. По суті, вони використовують технології Порошенка, який прагнув знищити гострі і відверті передачі, що транслюються в прямому ефірі, замінивши їх на заздалегідь змонтовані рекламні «інтерв'ю» із заготовленими питаннями.

Влада діє цинічно і незаконно – від спроб позбавити ліцензії телеканал NewsOne і рейдерського захоплення каналу «112 Україна» до наклепницьких звинувачень і відкритих погроз стосовно партії «Опозиційна платформа — За життя».

Заявляємо, що перш ніж робити подібні заяви, Зе-владі не завадило б вивчити діяльність своїх «папєрєдніків», які на камери також любили робити безпідставні, маячні за своїм змістом заяви, а потім – згадати про безславне сьогодні політичних проектів «БПП», «Народний фронт», «Самопоміч» та інших.

Партія «Опозиційна платформа — За життя» відповідально заявляє: ми діємо виключно в рамках закону, на принципах транспарентності і демократії. Ми   партія, яка на відміну від «Слуги народу» об'єднує відомих державних діячів, провідних юристів, економістів  - професіоналів, заявляємо: наклепницькі звинувачення на адресу партії, яку підтримало 2 мільйони виборців – це «дуже гучна історія, яка дуже погано закінчиться»… для тих, хто розпочинає цю політичну провокацію.

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 03:35 :37