Новини » Політика 2 вересня, 2019, 12:04
Зеленський заявив про намір щотижня позбавляти недостойних суддів мантій
<nbsp;>

Президент України Володимир Зеленський заявив про намір щотижня позбавляти недостойних суддів їхніх мантій у рамках перезавантаження судової влади країни.

Про це Володими Зеленський заявив під час зустрічі з керівниками Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів, яку транслював ZIK.

«Через невдалу судову реформу ми не отримали перезавантаження судової влади та її оновлення. Навпаки, попередня влада робила все, щоб судді залежали тільки від неї. Лише рішучими заходами можна змусити виконувати закон. Такими рішучими заходами є щотижневе позбавлення суддівських мантій недостойних високого звання судді»,– сказав Зеленський на нараді з представниками уряду, парламенту та правоохоронців у понеділок у Києві.

Володимир Зеленський зазначив, що очищення суддівського корпусу має стосуватися всіх, а насамперед – суддів вищої інстанції.

«Суди першої інстанції мають бути наповнені новими суддями. Понад 2 тис. вакансій повинні бути заповнені ще до нового року, але це має зробити вже нова ВККС (Вища кваліфікаційна комісія суддів України), яку буде перезапущено найближчим часом», – сказав президент.

Нагадаємо, профільний комітет парламенту з питань правової політики запропонував Верховній Раді відправити до Конституційного суду проєкт змін до Конституції (№1013) щодо скасування адвокатської монополії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 02:39 :00