Зеленський доручив уряду подати законопроєкт про скасування мораторію на продаж землі до 1 жовтня

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів до 1 жовтня 2019 року подати до Верховної Ради законопроєкт про ринок земель та скасувати мораторій на продаж землі.

Відповідну заяву він зробив під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінетом Міністрів та правоохоронних органів, яке транслював телеканал ZIK.

Розробляти законопроєкт доручено прем’єр-міністру Олексію Гончаруку та міністру розвитку торговлі і сільського господарства Тимофію Милованову.

При цьому, розробники мають донести до суспільства інформацію про те, що законопроєкт не передбачає відчуження землі.

«Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Це дуже важливо. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист, в першу чергу, інтересів дрібного власника», - зазначив Зеленський.

Водночас, президент дав доручення голові Верховної Ради Дмитру Разумкову, голові фракції «Слуга народу» Давиду Арахамії та Миколі Сольському ухвалити зазначений законопроєкт до 1 грудня поточного року. А Олексій Гончарук та Тимофій Милованов мають ще й повністю заповнити Державний земельний кадастр інформацією про земельні ділянки.

Як повідомлялося, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, що до кінця місяця Кабмін закінчить роботу над програмою діяльності уряду, яку буде презентована парламенту.

Loading...