Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Збірна України сьогодні на НСК «Олімпійський» проведе відкрите тренування для вболівальників

ffu.ua

Сьогодні, 2 вересня, у перший день тренувального збору, національна команда України з футболу проведе традиційне відкрите тренування на НСК «Олімпійський», яке розпочнеться о 18:00 і на яке запрошуються всі, хто хоче підтримати збірну перед вересневими матчами відбору до Євро-2020.

Перед цим о 17:15 головний тренер «синьо-жовтих» Андрій Шевченко зустрінеться з представниками мас-медіа в конференц-залі НСК. У рамках прес-конференції відбудеться презентація нового партнера національної збірної України, повідомляє офіційний сайт УАФ.

У наступні дні, 3 та 4 вересня, національна команда тренуватиметься на натуральному полі НТК імені Віктора Баннікова, а 5 числа проведе заняття на штучному газоні в Ірпені, що під Києвом. Таке тренування необхідне, оскільки відбірний поєдинок із Литвою у Вільнюсі проходитиме саме на штучному покритті.

Із Києва – на Вільнюс 5 вересня

Після ранкового тренування та обіду 5 вересня синьо-жовті візьмуть курс на Вільнюс, куди планують прибути о 18:45 (Балтія перебуває в одному часовому поясі з Україною). З аеропорту українці одразу ж вирушать до готелю «Гранд-резорт», що розташований за містом – на відстані 25 км від центру столиці.

Передігровий день у Вільнюсі синьо-жовті планують розпочати з прогулянки та теоретичного заняття, а ввечері, із 18:00 до 19:00, провести офіційне тренування на стадіоні Литовської федерації футболу, що вміщує трохи більше п’яти тисяч глядачів. За півгодини до початку тренування (о 17:30) Андрій Шевченко дасть прес-конференцію для акредитованих ЗМІ.

Наступний пункт призначення – Дніпро

Після кваліфікаційної гри з Литвою, що розпочнеться 7 вересня о 19:00 за київським часом, «синьо-жовті» повернуться до готелю «Гранд-резорт». Переночувавши у Вільнюсі, національна команда вилетить на батьківщину наступного дня, 8 вересня, о 14:30. Із Вільнюса збірники перемістяться до Дніпра, де оселяться в готелі «Аксельхоф», що в центральній частині міста. Увечері 8 вересня Андрій Шевченко планує провести тренування на полях бази СК «Дніпро-1».

Матч із Нігерією та завершення збору

9 вересня збірники проведуть передматчеве тренування вже на полі «Дніпро-Арени» (початок заняття – о 19:00, прес-конференції головного тренера – о 18:30).

10 вересня о 21:30 на цьому ж стадіоні розпочнеться товариський матч Україна – Нігерія, після якого переважна більшість збірників повернеться чартерним рейсом до Києва, а програму вересневого збору буде вичерпано.

 

Loading...