Новини » Події 2 вересня, 2019, 12:04
Українська сторона розпочала демонтаж фортифікаційної споруди у районі Станиці Луганської
демонтаж фортифікаційної споруди  у районі Станиці Луганської
демонтаж фортифікаційної споруди у районі Станиці Луганської

Українська сторона в понеділок уранці розпочала демонтаж останньої фортифікаційної споруди, розташованої в районі КПВВ «Станиця Луганська», і готова до початку робіт безпосередньо на зруйнованій ділянці мосту в Станиці Луганській.

Про це повідомляють на сторінці Операції об’єднаних сил (ООС) у Facebook.

«Сьогодні, 02 вересня, станом на 09.00 українська сторона розпочала демонтаж останньої фортифікаційної споруди, що розміщена в районі КПВВ «Станиця Луганська» та готова до початку робіт, безпосередньо, на зруйнованій ділянці мосту», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що станом на 09.00 збройні формування Російської Федерації та їхні найманці інженерних робіт з демонтажу не проводять, а навпаки здійснюють укріплення тимчасової споруди синього кольору з надписом СЦКК (кунг).

«В процесі очищення українською стороною зазначеної ділянки території від фортифікаційних споруд, підрозділами Об’єднаних сил продовжується обладнання опорних пунктів на даній ділянці лінії зіткнення. У разі загострення ситуації на ділянці розведення №1, Об’єднані сили дадуть адекватну відповідь», – повідомляє штаб ООС.

Нагадаємо, 1 вересня українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню (СЦКК) повідомила, що 31 серпня окупаційна адміністрація продовжує саботувати початок ремонтно-відновлювальних робіт зруйнованого мосту на ділянці розведення №1.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-22 08:40 :22