Новини » Політика 2 вересня, 2019, 18:17
Новий Трудовий кодекс треба ухвалити до 1 січня, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що до 1 січня 2020 року необхідно доопрацювати та ухвалити новий Трудовий кодекс України.

Про це він сказав на зустрічі з керівництвом Ради, Кабінету міністрів і правоохоронних органів, повідомляє пресслужба глави держави.

Серед іншого, на думку українського лідера, слід звузити сфери неформальної зайнятості, зокрема, суттєвого посиливши відповідальність за тіньове ведення господарства.

«Крім того, Глава держави підкреслив необхідність створення умов для проведення електронних виборів та електронного перепису населення. Також серед пріоритетів – прискорення наповнення Єдиного державного демографічного реєстру; запровадження єдиного порталу електронних послуг, електронного кабінету громадянина з доступом до інформації про себе з реєстрів і запровадження електронних послуг «єМалятко», ID14, eHealth», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні серед іншого глава держави доручив до грудня ухвалити закони про легалізацію грального бізнесу та видобутку бурштину, а також скасувати мораторій на продаж землі до грудня цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 20:27 :57