Новини » Політика 2 вересня, 2019, 12:31
Матіос на прощання нагадав про перстень царя Соломона, на якому був напис «І це мине»
Анатолій Матіос

НВ
Анатолій Матіос НВ

Сьогодні, 2 вересня, Анатолій Матіос, який був звільнений з посади Головного військового прокурора, на прощання нагадав про перстень царя Соломона, на якому був напис «І це мине».

Про це Анатолій Матіос написав у Фейсбуці.

«Нагадаю – у царя Соломона (на івриті Шломо) був перстень із написом – І ЦЕ МИНЕ! Я завжди у житті та у своїй кар’єрі про це памятав і пам’ятатиму надалі. Єдине, що хочу сказати – це велике спасибі всім, хто був та служив зі мною поряд. Тим офіцерам, хто всі ці п’ять років війни ніс величезний тягар служби у лавах військової прокуратури. Пишаюсь вами! Колеги та Офіцери, дякую вам! Честь маю», – написав Анатолій Матіос.

У наступному дописі у Фейсбуці він зазначив, що у пятницю, 30 серпня, після призначення нового генерального прокурора п. Рябошапки, надіслав йому свій рапорт, який після реєстрації потрапив адресату, а також відповідні листи голові Верховної ради Дмитрові Разумкову та головам всіх фракцій нового парламенту.

«Навіть подумати не міг, що простий обґрунтований лист так стривожить всіх задіяних», – зазначив Матіос.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади Головного військового прокурора.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 12:25 :04