Aнонси

усі анонси
Новини » Економіка 349 Читать эту новость на русском

Гончарук озвучив важливі термінові завдання уряду на наступні кілька тижнів

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, що до кінця місяця Кабмін закінчить роботу над програмою діяльності уряду, яку буде презентована парламенту.

Фото ZIK

Про це він заявив під час зустрічі з керівниками Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів, яку транслював ZIK.

Зокрема, він сказав, що потрібно формувати позитивну демографічну динаміку. «Кількість українців зменшується і цей тренд потрібно перебороти. В Україну повинні почати повертатись люди і українці повинні народжувати більше, аніж вмирати. Це стратегічне завдання на наступні п’ять, а може і більше років», – сказав Гончарук.

Він також сказав про ефективну державу у смартфоні: «Ми повинні менше витрачати на державу із робити її більш ефективною».

«За наступні пару тижнів уряд зосередиться на створенні сильних команд в кожному міністерстві. Це велике і складне завдання і воно буде пов’язане з оцінкою ефективності того, що відбувалося. Ми дуже уважно подивимося над тим, які завдання ставилися перед державними органами і що вдалося виконати. Неефективних державних менеджерів або тих, які були пов’язані із минулими політичними силами, групами впливу, які працювали на свої інтереси а не державні – ми звільнимо дуже оперативно», – зазначив прем’єр.

Він повідомив, що серед важливих термінових завдань на наступних пару тижнів – це підготовка до МВФ, до переговорів щодо транзиту газу, підготовка державного бюджету на наступний рік, підготовка реформи управління державними активами і великої приватизації, запуск інструментів стимулювання енергоефективності, бо йде зима (досі опалювали космос, треба менше втрачати грошей на цьому), подолання рейдерства (за наступний місяць історія з рейдерством має піти назавжди і це має бути зроблено терміново).

За його словами, до кінця будуть працювати над програмою діяльності уряду, яку мають презентувати парламенту. «У програмі маємо дуже детально писати, з вимірювальністю, з показниками, відповідальними, строками, як саме ми намагаємося досягати тих цілей, які я озвучив. Ця програма також збереже загальний курс на євроінтеграцію, євроатлантичну інтеграцію, але особливість цієї програми буде полягати в тому, що ми спробуємо її написати за допомогою ІТ-інструменту. Наша амбіція, щоб це була перша програма уряду України, яка буде написана не на папері, а за допомогою комп’ютерної програми, щоб її можна було вимірювати за показниками і суспільство бачило і могло контролювати, який прогрес ми досягаємо з реалізації цієї програми», – сказав Гончарук.

Він додав, що ця програма буде більш людино орієнтованою, це означає, що будь-яку реформу будуть сприймати не крізь призму ухвалити закон чи створити орган, а наскільки кращим стане життя людей. «Для цього ми вже розробляємо державний універсальний стандарт. Там буде описано, за скільки має доїхати, швидка чи пожежна», – зазначив прем’єр.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, що уряд поставив собі за мету щоб економіка України за наступні 5 років зросла мінімум на 40%.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко Спецпроект з Наташею Влащенко
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19 Деталі
Листування нардепів із
Листування нардепів із "Джокером". Бійка Геруса та Ляшка | Деталі тижня | 09.11.19 Деталі