Cьогодні син Зеленського вперше пішов до школи

instagram.com/olenazelenska_official

Син президента Володимира Зеленського сьогодні, 2 вересня, вперше пішов до школи.

Про це в Instagram повідомила дружина президента Олена Зеленська.

«Сьогодні ранок для нашої сім’ї особливий. Букварик, зошити, олівці. Наче нічого не забули... Ой, яблуко! Наш син Кирилл тепер першокласник. Сьогодні він уперше сяде за парту, побачить свою першу вчительку й однокласників. У наступні 12 років він дізнається, що таке дружба і, мабуть, розчарування. А ще – бешкетуватуватиме, поїде в перші подорожі без батьків, загартовуватиме характер і ставатиме відповідальним», – написала Олена Зеленська.

Вона зазначила, що Кирилл не лише засвоюватиме шкільну програму, а й вчитиметься жити в країні змін.

«Наші діти – покоління майбутнього. Вони не знають, що таке радянські обмеження та безглузде завчання. Віримо, що вони полюблять школу і вчитимуться охоче. А потім оберуть професію за покликом серця і зроблять багато корисного для нашої країни. Ми хочемо пишатися нашими дітьми – і Сашею, і Кириллом. І знаємо, що школа закладе основи їхнього дорослого життя. І майбутнього України», – сказала Олена Зеленська.

Нагадаємо, сьогодні, 2 вересня, в Україні розпочинається новий навчальний рік. Міністр освіти і науки України Ганна Новосад записала звернення, в якому привітала всіх з початком нового навчального року.

Loading...