Аеропорт Запоріжжя закрили на ремонт

Аеропорт Запоріжжя повністю закрився на прийом і відправку рейсів з 2 вересня в зв’язку з початком капітального ремонту аеродрому.

 Він триватиме до 15 жовтня, повідомляє avianews.

Ремонтні роботи проводить компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка виграла тендер. Спочатку аеропорт Запоріжжя вказував очікувану вартість закупівлі 402 млн грн, проте в ході цінового аукціону, в якому брали участь три компанії, вартість робіт знизилася до 308,95 млн грн.

Згідно умовам тендерної документації, «Онур Конструкціон Інтернешнл» повинна буде зняти частину асфальтобетонного покриття з рульової доріжки №1 і перону, а також вирізати бетонні конструкції з смуги. Після цього підрядник повинен буде нанести новий асфальтобетон і цементобетон замість демонтованих поверхонь і завершити роботи нанесенням нової розмітки.

На час ремонту в Запоріжжі призупинили рейси все авіакомпанії. Зокрема, Turkish Airlines і Pegasus Airlines тимчасово скасували польоти зі Стамбула, МАУ – з Києва, «Мотор Січ» до Києва, Мінська і Бургас, LOT – з Варшави.

Даний ремонт став третім за рахунком за останні роки в аеропорту Запоріжжя, проте нинішні роботи будуть найбільш масштабними. Зараз підприємство також будує новий пасажирський термінал і провело закупівлі нового світлосигнального обладнання.

Раніше повідомлялося, що міжнародний аеропорт «Київ» ім. Ігоря Сікорського не обслуговуватиме пасажирів протягом 10 днів.

з 9:00 2 вересня до 9:00 12 вересня 2019 року, у зв’язку із проведенням поточного ремонту злітно-посадкової смуги. В цей період рейси авіакомпаній, що базуються в столичному аеропорту, обслуговуватимуться в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», повідомляють у компанії.

 

 

Loading...