Новини » Події 1 вересня, 2019, 11:57
СЦКК: Окупанти на Донбасі далі блокують ремонтні роботи мосту у районі Станиці Луганської
theworldnews.net
theworldnews.net

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню (СЦКК) повідомила, що 31 серпня окупаційна адміністрація продовжує саботувати початок ремонтно-відновлювальних робіт зруйнованого мосту на ділянці розведення №1.

Про це повідомляє штаб ООС у Фейсбуці.

Зокрема, повідомляють, що окупаційна адміністрація відмовила в доступі до зруйнованої частини мосту, на ділянці розведення №1 Станиця Луганська, представникам «Укртрансмосту».У зв’язку з цими обставинами представники «Укртрансмосту» змушені були покинути ділянку розведення №1, не провівши вивчення ділянки зруйнованого мосту для визначення обсягів проведення подальших відновлювальних робіт.

В СЦКК зазначають, що, сьогодні 1 вересня, було заплановано демонтаж, розбирання та вивіз елементів конструкцій зруйнованого мосту, прибирання бар’єрного загородження, вивіз пошкоджених металевих конструкцій, а також прибирання будівельного сміття.

«Представники української сторони СЦКК о 09.30-10.15. 01.09.2019 року провели зустріч з дзеркальними патрулями СММ ОБСЄ, продемонстрували готовність наших розрахунків до проведення робіт з обстеження ділянки місцевості біля мосту, розбирання та розчищення завалів зруйнованої частини мосту. Через СММ ОБСЄ до НЗФ РФ було доведено нашу готовність до проведення робіт, на що була отримана відмова, щодо гарантій безпеки та відмова їх забезпечити, пояснюючи відсутність детального плану відновлювальних робіт», – йдеться у повідомленні СЦКК.

СЦКК наголошує, що блокування окупаційною адміністрацією робіт в Станиці Луганській в черговий раз свідчить про цілеспрямоване не дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями своїх зобов’язань, пов’язаних з відновленням інфраструктури в даному районі.

Нагадаємо, 29 серпня Тристороння контактна група із врегулювання ситуації на Донбасі провела відеоконференцію із залученням представників ОРДЛО щодо ремонту мосту в Станиці Луганській.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 21:56 :45