З правління «Укрнафти» пішов ще один іноземець

Наглядова рада припинила повноваження члена правління «Укрнафти» Джонатана Поппера (Jonathan Popper).

Відповідне рішення прийнято 29 серпня, повідомляє enkorr.

Д. Поппер є громадянином Великобританії. Він був призначений членом правління «Укрнафти» в листопаді 2015 року. Поппер був один з трьох експатів-членів правління, яких в якості своєї команди привів уже колишній глава компанії Марк Роллінс.

Поппер відповідав за питання корпоративної стратегії і розвитку. Причини звільнення не розкриваються.

Посада члена правління, яку займав Поппер залишається вакантною. Згідно зі статутом, правління «Укрнафти» складається з 7 членів. В даний момент членами правління залишаються Олег Гез (т.в.о. голови), Ірина Євець, Маврикій Калугін і Олена Кропив’янська.

У грудні 2017 р через два роки роботи «Укрнафту» покинув британець Роберт Уоллі (Whalley Robert), що прийшов в «Укрнафту» майже одночасно з Поппером.

50% + 1 акція «Укрнафти» належить НАК «Нафтогаз України». Ще 42% володіють компанії групи «Приват» Ігоря Коломойського і його партнерів. «Приват» здійснює операційний контроль над «Укрнафтою» з лютого 2003 року. За цей час видобуток нафти знизився більш ніж в два рази - з 2,9 до 1,4 млн т; газу – в три рази - з 3,3 до 1, 1 млрд куб. м, а сама компанія стала найбільшим боржником держбюджету. Станом на січень 2019 р борг «Укрнафти» з податків, з урахуванням штрафів і пені оцінювався в 32 млрд грн.

Loading...